BFC238021243
MFR.Part #
BFC238021243
JLCPCB Part #
C7220505
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 24nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS