BFC238041243
MFR.Part #
BFC238041243
JLCPCB Part #
C3784489
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 24nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS