BFC237964683
MFR.Part #
BFC237964683
JLCPCB Part #
C6471159
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 68nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS