F881BC153M300C
MFR.Part #
F881BC153M300C
JLCPCB Part #
C3807122
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 300V、1kV ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS