BFC237964684
MFR.Part #
BFC237964684
JLCPCB Part #
C3798617
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 680nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS