BFC237955134
MFR.Part #
BFC237955134
JLCPCB Part #
C3805645
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 130nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS