BFC237955164
MFR.Part #
BFC237955164
JLCPCB Part #
C3810058
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160nF 200V、400V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS