BFC237955154
MFR.Part #
BFC237955154
JLCPCB Part #
C3799750
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 150nF 200V、400V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS