BFC237954104
MFR.Part #
BFC237954104
JLCPCB Part #
C3782200
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS