BFC237954114
MFR.Part #
BFC237954114
JLCPCB Part #
C3809755
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS