MAL216051101E3
MFR.Part #
MAL216051101E3
JLCPCB Part #
C1646626
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 135mA@100Hz 260mΩ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS