BFC237935754
MFR.Part #
BFC237935754
JLCPCB Part #
C6471155
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 750nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS