BFC237934515
MFR.Part #
BFC237934515
JLCPCB Part #
C6132313
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 5.1uF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS