BFC237934565
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237934565
JLCPCB Part #
C3787284
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 5.6uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS