R75QR339050L0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75QR339050L0J
JLCPCB Part #
C3801177
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、1kV 390nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS