BFC237934434
MFR.Part #
BFC237934434
JLCPCB Part #
C3784287
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 430nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS