ERC5553K600BHEK500
MFR.Part #
ERC5553K600BHEK500
JLCPCB Part #
C3364374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS