ERL20732K00FKEK500
MFR.Part #
ERL20732K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3546379
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors