BFC237934125
MFR.Part #
BFC237934125
JLCPCB Part #
C3786917
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.2uF 100V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS