BFC233922155
MFR.Part #
BFC233922155
JLCPCB Part #
C3300906
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5uF 310V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS