BFC237884473
MFR.Part #
BFC237884473
JLCPCB Part #
C7220494
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 47nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS