BFC237884433
MFR.Part #
BFC237884433
JLCPCB Part #
C3809762
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 43nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS