BFC237882913
MFR.Part #
BFC237882913
JLCPCB Part #
C3797529
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS