BFC237884913
MFR.Part #
BFC237884913
JLCPCB Part #
C3799865
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 91nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS