BFC237882513
MFR.Part #
BFC237882513
JLCPCB Part #
C3805980
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 51nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS