BFC237882822
MFR.Part #
BFC237882822
JLCPCB Part #
C3802979
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 8.2nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS