BFC237882393
MFR.Part #
BFC237882393
JLCPCB Part #
C3806905
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 39nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS