BFC237875243
MFR.Part #
BFC237875243
JLCPCB Part #
C3807436
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 24nF 300V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS