BFC237865243
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237865243
JLCPCB Part #
C3801486
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 24nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS