BFC237679223
MFR.Part #
BFC237679223
JLCPCB Part #
C3789580
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS