BFC237874472
MFR.Part #
BFC237874472
JLCPCB Part #
C3784024
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS