CMF553K9700BEBF
MFR.Part #
CMF553K9700BEBF
JLCPCB Part #
C1422700
Description
-55℃~+175℃ 3.97kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors