BFC237874224
MFR.Part #
BFC237874224
JLCPCB Part #
C3781084
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220nF 300V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS