BFC237874204
MFR.Part #
BFC237874204
JLCPCB Part #
C3807520
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 300V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS