BFC237965243
MFR.Part #
BFC237965243
JLCPCB Part #
C3782536
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 24nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS