BFC237862244
MFR.Part #
BFC237862244
JLCPCB Part #
C6131288
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 240nF 300V、630V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS