BZX884B20L-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B20L-G3-08
JLCPCB Part #
C3731258
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 19.6V~20.4V 20V 300mW 50nA@14V ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS