BFC237862204
MFR.Part #
BFC237862204
JLCPCB Part #
C3809614
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 300V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS