BFC237679164
MFR.Part #
BFC237679164
JLCPCB Part #
C7086346
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS