BFC237874203
MFR.Part #
BFC237874203
JLCPCB Part #
C3784255
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 20nF 300V、1kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS