BFC237669164
MFR.Part #
BFC237669164
JLCPCB Part #
C6132299
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 160nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS