BFC237678123
MFR.Part #
BFC237678123
JLCPCB Part #
C3790329
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 12nF 400V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS