ERL078K8700FKEB500
MFR.Part #
ERL078K8700FKEB500
JLCPCB Part #
C3488063
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors