BFC237676512
MFR.Part #
BFC237676512
JLCPCB Part #
C3806880
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 5.1nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS