BFC237511183
MFR.Part #
BFC237511183
JLCPCB Part #
C3796773
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS