BFC237673472
MFR.Part #
BFC237673472
JLCPCB Part #
C3789961
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS