BFC237678472
MFR.Part #
BFC237678472
JLCPCB Part #
C3789522
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 400V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS