BFC237673134
MFR.Part #
BFC237673134
JLCPCB Part #
C3806056
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 130nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS