QXP2G155JRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2G155JRPT
JLCPCB Part #
C3786398
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 160V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS