BFC237679913
MFR.Part #
BFC237679913
JLCPCB Part #
C3809836
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 91nF ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS